RSS

Новини навчальних закладів

19.10.2017
ІДУЦЗ

19 –а Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”

На виконання наказу  ДСНС України № 314 від 8 Червня 2017р. "Про організацію 19 Всеукраїнської науково-практичної конференції"  у період з 10 по 11 жовтня 2017 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) в рамках XVІ Міжнародного виставкового форуму „Технології захисту/ПожТех-2017” була проведена 19 Всеукраїнська науково-практична конференція рятувальників "Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку", відповідальними за організацію та проведення якої визначено Департамент організації заходів цивільного захисту ДСНС України та Інститут державного управління у сфері цивільного захисту . 

Роботу Конференції відкрили Голова ДСНС Чечоткін М. О.  та заступник Голови ДСНС Білошицький Р. М.

На Пленарному засіданні, яке проходило під головуванням в.о. начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Волянського П. Б., було обговорено актуальні питання забезпечення цивільного захисту в умовах реформування місцевого самоврядування в Україні, розвитку добровільного пожежного руху в об’єднаних територіальних громадах, заходів захисту населення в умовах особливого періоду та військово-політичних конфліктів.

 Також  відбулося засідання трьох секцій:

  •  «Проблеми організації заходів цивільного захисту в умовах реформування місцевого самоврядування» під головуванням заступника директора Департаменту організації заходів цивільного захисту − начальника Управління планування та координації заходів цивільного захисту Скакуна В.О.;
  • «Шляхи реалізації заходів цивільного захисту в умовах реформування місцевого самоврядування» під головуванням начальника відділу координації діяльності органів влади Департаменту організації заходів цивільного захисту Куслія І.І.;
  • «Наукові підходи щодо удосконалення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, заходів із забезпечення пожежної та техногенної безпеки» під головуванням заступника начальника ІДУЦЗ (з навчально-методичної роботи) Єременка С.А.

Організовано збір тез за такими тематичними рубриками:

1. Сучасний стан цивільного захисту України в контексті стратегії реформування ДСНС.

2. Організація управління в надзвичайних ситуаціях.

3. Медичний, біологічний та психологічний захист: проблеми та шляхи їх вирішення.

4. Науково-технічне забезпечення органів управління та сил цивільного захисту.

5. Актуальні проблеми запобігання надзвичайним ситуаціям, забезпечення техногенної, пожежної та екологічної безпеки.

6. Нормативно-правові аспекти підготовки фахівців у сфері цивільного захисту.

7. Інноваційні технології підготовки фахівців у сфері цивільного захисту.

Узагальнені тези вийшли з друку у вигляді  Матеріалів  Конференції, в яких наведено результати наукових досліджень актуальних проблем цивільного захисту, а також аналіз практичної діяльності органів управління та підрозділів цивільного захисту щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації та призначені для використання фахівцями, що провадять свою діяльність у сфері цивільного захисту, у тому числі для управлінського, кадрового, соціально-психологічного, інженерно-технічного складу, науковців, керівників та працівників державних та комунальних рятувальних служб. Це видання може бути корисним науковим та науково-педагогічним працівникам, які здійснюють наукові дослідження у сфері цивільного захисту та науково-педагогічну діяльність у вищих навчальних закладах України.

Усього у проведених заходах взяли участь 375 фахівців від 92 установ, організацій, навчальних закладів України та громадських організацій у сфері безпеки населення.

За результатами роботи Конференції ухвалено РЕЗОЛЮЦІЮ та запропоновано основні пріоритети у сфері цивільного захисту. 

Також в рамках Виставкового форуму презентовано діяльність ІДУЦЗ як єдиного в Україні галузевого вищого навчального закладу післядипломної освіти у сфері цивільного захисту, висвітлено увесь спектр освітніх послуг та науково-методичних розробок і досягнень, в тому числі з міжнародної діяльності.

Науково-педагогічними працівниками кафедри домедичної підготовки та організації психофізіологічної діяльності проведено відповідні майстер-класи з оволодіння навичками з надання домедичної допомоги. Дані майстер-класи проведено для всіх бажаючих, які відзначили високий професіоналізм викладачів ІДУЦЗ та щиро дякували за отримані знання та навички.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Коментарів іще немає. Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини навчальних закладів

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.