RSS

Новини навчальних закладів

09.10.2017
ІДУЦЗ

В ІДУЦЗ вийшли з друку:

Організація цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Практичний порадник. (Видання друге, доповнене)./ О.Я. Лещенко, В.М. Михайлов,Н.М. Романюк, В.О.Скакун; за заг. редакцією М.О.Маюрова, П.Б. Волянського. К. ІДУЦЗ, 2017 - 127 с.

Друге видання (доповнене) Практичного порадника розроблено ДСНС в рамках Пілотного проекту щодо організації заходів цивільного захисту населення об’єднаних територіальних громад, Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 року № 333-р., з метою забезпечення функціонування цивільного захисту під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

У Практичному пораднику висвітлено найбільш важливі завдання об’єднаних територіальних громад з організації цивільного захисту, пропозиції щодо їх реалізації на практиці, зразки типових документів, варіанти рішень та алгоритми дій місцевих рад і їх виконавчих органів.

Цей порадник розраховано для використання керівним складом і фахівцями об’єднаних територіальних громад, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Дозволяється вільно копіювати, передавати й розповсюджувати по всій території України всіма способами безоплатно для кінцевого споживача.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Коментарів іще немає. Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини навчальних закладів

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.