05.10.2017
ЛДУ БЖД

Слухач 3-го курсу здобув першість серед вишів у Чемпіонаті ФСК "Динамо" України з боротьби самбо

Збірна Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у кількості 7 спортсменів під керівництвом доцента кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання полковника служби цивільного захисту Юрія Барана посіла 9 загальнокомандне місце. Слід зазначити що у турнірі взяли участь понад 90 спортсменів, серед яких 3 заслужених майстри спорту та 24 майстри спорту. Слухач третього курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки вкотре на високому рівні представив навчальний заклад здобувши першість у ваговій категорії 90 кг і ставши Чемпіоном серед вишів МВС України.