RSS

Новини навчальних закладів

01.06.2017
ІДУЦЗ

На базі Інституту відбулись заходи Всеукраїнського форуму «Молодь – за безпечний світ»

У період з 28 по 31 травня 2017 року Міністерство молоді та спорту в співпраці з ДСНС, Інститутом державного управління у сфері цивільного захисту, Департаментом освіти і науки, молоді і спорту Київської міської державної адміністрації та Всеукраїнським громадським дитячим рухом «Школа безпеки» провели у Києві Всеукраїнський форум, спрямований на формування громадянської свідомості «Молодь – за безпечний світ».

Проведення Форуму сприятиме вихованню у підлітків та молоді культури безпечної життєдіяльності та забезпеченню популяризації професії рятувальника.

У Форумі взяли участь понад 200 дітей та молоді з різних областей України та міста Києва.

На базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту 29 та 30 травня проводились практичні заходи Форуму з удосконалення знань, умінь і навичок щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Зокрема, зі слухачами з числа учасників Всеукраїнського форуму «Молодь – за безпечний світ» науково-педагогічним складом Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проведено заняття:

- «Основи збереження життя і здоров’я постраждалих при надзвичайних ситуаціях. Тренінг з надання домедичної допомоги»;

- «Поведінка людей під час пожежі»;

- «Організація та проведення дозиметричного контролю. Прилади радіаційної та хімічної розвідки»;

- «Зниження ризиків від мін та вибухонебезпечних пережитків війни. Організація захисту та дії в умовах виникнення або загрози терористичного акту»;

- «Основи цивільного захисту»;

- «Психологічний захист населення».

З метою обговорення нагальних питань безпеки життєдіяльності дітей та налагодження консолідованого партнерства органів державної влади, соціальних та наукових установ, інституцій громадянського суспільства у формуванні культури безпеки життєдіяльності у дітей та учнівської молоді 30 травня відбувся круглий стіл «Безпека життєдіяльності дітей у ракурсі сучасних викликів».

В обговоренні взяли участь представники Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, Департаменту освіти і науки, молоді і спорту Київської міської державної адміністрації, Товариства Червоного Хреста, Всеукраїнських, міських дитячих і молодіжних громадських організацій та закладів освіти. Почесним гостем Круглого столу був Юрій Молоканов, заступник керівника секретаріату комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Результатом Круглого столу стала Резолюція, схвалена його учасниками.

ФОТОАЛЬБОМ проведеного заходу

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.