RSS

Новини навчальних закладів

22.05.2017
ІДУЦЗ

В Інституті відбувся урочистий випуск фахівців, що пройшли підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" за спеціальністю 7.17020301 "Пожежна безпека"

19 травня 2017 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відбувся урочистий випуск фахівців, що пройшли підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" за спеціальністю 7.17020301 "Пожежна безпека" у галузі знань 1702 "Цивільна безпека" набору 2015 року. Всі слухачі навчальних груп № 17 та 18 успішно виконали навчальний план, склали державний екзамен та захистили дипломні проекти (роботи).

Дипломи отримали 44 випускника вказаних навчальних груп. Перед слухачами з вітальними промовами виступили начальник кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення полковник служби цивільного захисту, кандидат технічних наук, доцент Сидоренко В.Л., заступник начальника Інституту (з навчальної та методичної роботи) полковник служби цивільного захисту, кандидат технічних наук, доцент С.А. Єременко та в.о. начальника Інституту доктор наук з державного управління, доцент, Заслужений лікар України П.Б. Волянський.

Від слухачів зі словами подяки виступили полковник служби цивільного захисту Перевізник В.М. та командир групи № 18 Бутенко Н.О. 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.