RSS

Новини навчальних закладів

22.05.2017
ІДУЦЗ

ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З ПРАЦІВНИКАМИ АПАРАТУ РАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На виконання вимог Указу Президента України від 12 березня 2015 року № 139/2015 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 лютого 2015 року «Про додаткові заходи щодо зміцнення національної безпеки України» (пункт 6 рішення РНБО щодо невідкладного посилення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, забезпечення проведення для органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів із питань цивільного захисту, Інститутом державного управління у сфері цивільного захисту у період з 12 квітня по 15 травня 2017 року було проведено виїзні заняття з питань цивільного захисту з працівниками Апарату Ради національної безпеки і оборони України.Необхідно зазначити, що в Інституті було проведено фундаментальну підготовчу роботу, що полягала в підготовці викладачами Інституту відповідних лекційних матеріалів та презентацій до них, заслуховуванні викладачів на профільних кафедрах, а також проведенні відкритих занять.Заняття проводились відповідно до розкладу, погодженим з Керівником Апарату РНБО України.

З метою якісного проведення занять працівників Апарату РНБО України було розподілено на три навчальні групи по 40 осіб в кожній.Загальна кількість працівників Апарату РНБО України, які були присутні на заняттях, складає 120 осіб.

Розклад занять з питань цивільного захисту з працівниками Апарату РНБО України

 12 квітня 2017 року заняття відкрили керівник Апарату РНБО України Нікуліна Олена Валеріївна та виконуючий обов’язки начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Волянський Петро Борисович.

 

 

 Науково-педагогічними працівниками Інституту під час проведення занять з працівниками Апарату РНБО України було розкрито основні питання деяких розділів Кодексу цивільного захисту України, а саме:

  1. Оповіщення про загрозу або виникнення НС.
  2. Інформування у сфері ЦЗ.
  3. Укриття населення у захисних спорудах.
  4. Заходи евакуації.
  5. Психологічний захист населення.
  6. Навчання населення діям у НС.

 

 

Слід також зазначити, що під час проведення занять викладачі Інституту надавали відповідний матеріал як для державних службовців (посадових осіб різних категорій), так і для пересічних громадян.

Всі заняття проходили активно, цікаво, із дискусіями, обговоренням різних питань та позитивно сприймались працівниками Апарату РНБО України. Особливу зацікавленість викликали практичні заняття з домедичної допомоги за темою: «Алгоритм надання домедичної допомоги постраждалому при надзвичайних ситуаціях», на яких викладачі Інституту із залученням відповідного обладнання та манекенів надавали практичні поради та алгоритми дій за тих чи інших видах надзвичайних ситуацій.

15 травня 2017 року підсумком плідної, спільної роботи стало відзначення колективу Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Подякою Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Турчинова О.В. за організацію та проведення на високому науково-методичному та практичному рівні навчання з питань цивільного захисту громадян України. Подяку виконуючому обов’язки начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Волянському Петру Борисовичу вручив заступник керівника Апарату Ради – керівник Служби організаційної роботи та контролю Павлюк Василь Васильович.

Було також передано лист від керівника Апарату РНБО України Нікуліної О.В. зі словами вдячності колективу Інституту за проведені заняття.

 

 

ФОТОАЛЬБОМ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.