RSS

Новини навчальних закладів

18.04.2017
НУЦЗУ

20 квітня о 12.00 у кризовому центрі НУЦЗУ (вул..Баварська,7) відбудеться прес-конференція за участі представників Центру домедичної допомоги та медицини катастроф Королівства Швеція. Акредитація ЗМІ. Прес-реліз

У Харкові на базі Національного університету цивільного захисту України за участі шведських експертів відбудуться тренування з практичного використання системи спеціальної методології «МакСім».
 
Прес-реліз.
18-21 квітня у рамках реалізації чергової фази спільного проекту «Стандартизація українського кризового управління у сфері реагування на надзвичайні ситуації» між Центром домедичної допомоги та медицини катастроф Королівства Швеція і Державною службою України з надзвичайних ситуацій, затвердженого Генеральним Директоратом ЄС з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту, на базі Національного університету цивільного захисту (м. Харків) відбудуться тренувальні заходи з практичного використання системи спеціальної методології «МакСім» для експертів з реагування на масштабні надзвичайні ситуації (медичні працівники, рятувальники, пожежні, поліцейські).
До складу делегації Центру домедичної допомоги та медицини катастроф Королівства Швеція увійшли Мікаель Вільхельмссон, Амір Хоррам-Манеш, Понтус Роттер, Аса Хогштедт, Йозеф Зоренссон, Іона Аремір та Йонас Ліндгрен. Українську сторону представлять фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національного університету цивільного захисту України, МОЗ України, Національної поліції, Інституту Державного управління у сфері цивільного захисту та Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр”.
 Метою візиту іноземних експертів є участь у тренувальних заходах з практичного використання системи спеціальної методології для навчання експертів з реагування у разі виникнення масштабних надзвичайних ситуацій “МакСім” та курсі з медичного реагування під час масштабних надзвичайних ситуацій “MRMI”.
 
Акредитацію ЗМІ проводить прес-служба НУЦЗУ до 17 години 19 квітня за тел.: (057) 707-34-59
 
Відділ зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю НУЦЗУ
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Коментарів іще немає. Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини навчальних закладів

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.