https://www.high-endrolex.com/10 ВІТАЄМО ЧЕМПІОНА | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

26.02.2016
ВПУ ЛДУ БЖД

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНА

21 лютого в Одесі проходив чемпіонат України серед юніорів і юніорок з бойового самбо. У другий день змагань розіграли 15 комплектів медалей. Чемпіоном України та володарем золотої медалі став курсант нашого училища Петро Давиденко.

В спортивній кар’єрі Петра Одеса виявилася щасливим містом. Саме там в чемпіонаті України з бойового самбо він здобув золоту медаль та став чемпіоном України у ваговій категорії до 82 кг. Протягом двох з половиною років  навчання в училищі Петро підіймався по спортивних сходинках, здобуваючи нові перемоги та таким чином прославляв наш навчальний заклад. У важкій боротьбі Петро виборов чемпіонську нагороду. Вітаємо переможця та побажаємо йому вдалої успішної спортивної та професійної кар’єри.