RSS

Новини навчальних закладів

04.04.2011
НУЦЗУ

День гумору у Національному університеті цивільного захисту України

Грі КВН у 2011 році виповнюється 50 років. Тому кмітливі на винахідливі Національного університету цивільного захисту України теж святкують цей невеличкий ювілей, а також і свій п’ятирічний. Саме стільки років поспіль доводять вихованці університету свою причетність до свята гумору, граючи у КВН
Цього разу честь своїх факультетів захищали команди КВН «Стиляги», «Как-то так», «Кокос», «Инь-янь» та «МНС». Молодим жартівникам необхідно було проявити себе в чотирьох конкурсах: візитці, розминці, СТЕМі та відеоконкурсі. Найкраще впоралась з цими випробуваннями команда КВН соціально-психологічного факультету «Кокос», яка і виборола Кубок ректора. ІІ та ІІІ місце посіли команди КВН оперативно-рятувального факультету та факультету пожежної безпеки відповідно. Слід зазначити, що команда-переможець упевнено виступала протягом трьох перших конкурсів, в яких отримувала максимальну оцінку. Тільки в останньому відеоконкурсі вони поступилися команді «Инь-Янь» факультету пожежної безпеки. Проте це не завадило їм завоювати головний приз - Кубок ректора.
Вітаємо переможців з успіхом, а всіх учасників з чудовими виступами. Бажаємо нашим жартівникам творчої наснаги та гумористичних перемог!

Сергій Кригін, начальник клубу, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.