https://www.high-endrolex.com/10 Боксери-новачки Національного вишу МНС здобули «золото» на змаганнях. | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

27.12.2010
НУЦЗУ

Боксери-новачки Національного вишу МНС здобули «золото» на змаганнях.

У змаганнях із боксу приймали участь не тільки перші номери збірних команд, але й спортсмени І, ІІ, та ІІІ розрядів. Тренер з боксу Національного університету цивільного захисту України Валентин Головко на ці змагання заявив кращих боксерів та перспективних новачків. І як часто буває у професійному спорті, результати передбачити важко. От і цього разу перші номери нашої команди досвідчені спортсмени Горлов Андрій, Ус Сергій посіли ІІІ місце у ваговій категорії 60 кг ат 75 кг відповідно. Ткачук Вадим – чемпіон світу з кік-боксингу посів ІІ місце у ваговій категорії до 60 кг поступившись першому номеру збірної України. А молодий, менш досвідчений, перспективний легковаговик Салабута Олександр здобув золото у ваговій категорії до 64 кг, вигравши нокаутами всі поєдинки!!!

Сектор зв’язків з громадськістю та ЗМІ НУЦЗУ.