https://www.high-endrolex.com/10 Курсанти Національного університету цивільного захисту України взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

30.11.2010
НУЦЗУ

Курсанти Національного університету цивільного захисту України взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування

Курсанти 2-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України взяли участь в обласних змаганнях із спортивного орієнтування, що відбулися 28-го листопада у Харківському гідропарку. Серед близько ста учасників перегонів були школярі середніх загальноосвітніх та спортивних шкіл, студенти вищих навчальних закладів. Перше місце посів курсант 2-го курсу факультету пожежної безпеки Сергій Волосюк. У командній першості місця розподілились таким чином: курсант Коврига Дмитро посів 16 місце, курсант Пасюта Олександр – 3 місце, курсант Макарчук Михайло – 4 місце.
До речі, уперше вихованці Національного університету цивільного захисту МНС стали учасниками таких спортивних перегонів ще навчаючись на першому курсі, коли проходили табірний збір на навчально-тренувальному полігоні у с. Фігурівка. І тоді переможцем став Сергій Волосюк. «Для багатьох курсантів, - пригадує він, - це було справжнім випробуванням. Адже кожен з нас міг легко заблукати в лісі. Однак, за допомогою топографічної карти особовий склад впорався з завданням на відмінно, і всі учасники змагань подолали дистанцію та контрольні пункти».
Вітаємо Сергія і бажаємо йому подальших перемог!