RSS

Новини навчальних закладів

13.09.2010
ЧІПБ НУЦЗУ

В ЧЕРКАСАХ ЗНОВУ ЖАРТУВАЛИ!


    Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) виступила одним із організаторів фіналу Кубка України КВН, що пройшов у Черкасах 11 вересня. Ректорат навчального закладу доклав максимум зусиль, щоб команди КВН, які приїхали до Черкас з інших регіонів позмагатися за право називатися найбільш веселими та кмітливими, – «Генералы рудных карьеров» (м. Кривий Ріг), «Декабристы» (м. Суми), «Литературная газета» (м. Чорнобай), «Репина, 12» (м. Ізмаїл) та «Суперсімейка» (м. Вінниця) – отримали лише позитивні емоції від перебування на черкаській землі (умов проживання, репетицій та відпочинку).

     Участь у фіналі Кубка України взяла і команда КВН академії «Зворотна тяга».
    «Команда КВН «Зворотна тяга» виступає у складі Асоціації КВН України вже тринадцять років поспіль, – розповідає проректор по роботі з особовим складом АПБ полковник служби цивільного захисту Валентин Бузько. – Команда була створена у 1997 році і з тих пір, маючи різний склад (зважаючи на те, що ми є навчальним закладом, склад команди постійно оновлюється) неодноразово ставала переможцем та номінантом фестивалів КВН різного рівня – від обласних до Всеукраїнських та «Інтерліги КВН». Ректор академії полковник служби цивільного захисту Микола Кришталь, який працює в навчальному закладі понад 30 років, завжди приділяв велику увагу розвитку художньої самодіяльності, підтримував художні колективи та заохочував їх участь у громадських та культурно-масових заходах, які проводить МНС України та громадські організації міського, обласного, всеукраїнського рівня. Тому й до прохання Асоціації КВН України взяти на себе ряд організаційних питань щодо проведення цьогорічного фіналу Кубка КВН України поставився із розумінням. Адже виховання всебічно розвиненої молоді є одним із головних завдань нашого навчального закладу».

    Допомогу в проведенні фіналу Кубка КВН України в Черкасах надав голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб. За його сприяння свято гумору відбулося в оновленому залі Черкаської обласної філармонії.
І хоча «Зворотна тяга» цього разу виборола лише друге місце (із шести команд-учасниць), на її амбіційно-творчі плани щодо майбутніх перемог це аж ніяк не вплинуло.

    «У наших курсантів та студентів великий творчий потенціал. А невеличка поразка лише додає азарту!» – стверджує незмінний капітан команди підполковник служби цивільного захисту Олексій Хандусь.


 

 

На фото: моменти фінальної гри Кубка КВН України в Черкасах.

Світлана Єренкова,
сектор зв’язків з громадськістю та ЗМІ
АПБ імені Героїв Чорнобиля
МНС України
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.