RSS

Новини навчальних закладів

12.05.2006
НУЦЗУ

Підготовчі курси для абітурієнтів за дистанційною формою навчання

20 лютого 2006 року в академії стартував уже другий проект навчання за дистанційною формою - підготовчі курси для абітурієнтів.  Курс складався з трьох дисциплін: фізики, математики, української мови. Навчання тривало 8 тижнів і закінчилося здачею випускних екзаменів з кожної дисципліни.

Група, що проходила навчання, складалася з 20 чоловік. Слухачі були з різних регіонів нашої країни (Бердянськ, Одеса, Луганськ, Сімферополь, Житомир, Донецьк, Апостолове, Хмельницький, Євпаторія, Ялта, Полтава (село Козельщина), Запоріжжя, Феодосія, Маріуполь, Саки), в основному, це південь і схід України. 

Дуже цікавим виявився віковий розподіл учнів – від школярів, випускників цього року, до офіцерів МЧС України, що закінчили школу 12 років тому. Нашими слухачами були студенти коледжів, солдати строкової служби, співробітники нашого Міністерства. 

Навчання проходило в постійному спілкуванні слухачів з тьютором і викладачами.

З 20 абітурієнтів, що проходили навчання, на іспит приїхали 12 чоловік.  Усі здали з позитивними оцінками, а середній бал випускних іспитів виявився приблизно на 1,5 бали вище, ніж на денній формі навчання.

Автори проекту зустрілися з тими, хто приїхав на іспити. Дуже цікаво було довідатися про їхнє враження щодо процесу навчання.  Усі слухачі одноголосні в оцінці – це цікаво, також відзначають, що особливо приємно те, що можна учитися вдома в будь-який зручний час, завжди є можливість задати питання викладачеві й одержати на нього відповідь. Ні в кого не виникло бажання залишити навчання, багато хто дізнався нове щодо дисциплін, які вивчалися, що свідчить про якість наших курсів. Ососбливо слід відзначити курс з української мови. Він був інформативним та містив різні види занять.

Відпрацювавши даний проект, Академія отримала позитивний досвід щодо організації та ведення навчання за дистанційною формою, з методики та технологій створення дистанційних курсів.

Реализація цього проекту ще раз засвідчила, що дистанційна форма – це повноцінна форма навчання, за якою майбутнє.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.