RSS

Новини навчальних закладів

29.01.2010
ЛДУ БЖД

У Львівському університеті МНС привітали ветеранів пожежної охорони

З нагоди Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони ректор Університету Михайло Козяр привітав їх зі святом, вручив почесні грамоти Міністерства та грошові премії.
За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання курсантів та студентів, формування у них високих професійних і моральних якостей та з нагоди Дня вшанування ветеранів і пенсіонерів пожежної охорони почесними грамотами МНС України нагроджені Василь Пастухов, Олександр Калінін та Василь Гробець.
Наші шановані гості зізналися, що університет для них - друга домівка без якої не уявляють свого життя. Тут вони тривалий час готували фахівців для пожежної охорони. Не важко було зрозуміти почуття, які переповнювали їх на цій зустрічі. Зокрема Ярослав Слива зазначив: «Ми сьогодні горді тим, що естафету поколінь гідно продовжує молоде покоління рятувальників, яке шанує традиції та звичаї нашого славного навчального закладу».
Враховуючи значний внесок ветеранів і пенсіонерів пожежної охорони у справу боротьби з пожежами, збереження життя і здоров'я людей, майна та з метою виховання в молоді шанобливого ставлення, минулого року Міністром МНС України Володимиром Шандрою був підписаний відповідний документ щодо свята.

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.