https://www.high-endrolex.com/10 Завершено підвищення кваліфікації персоналу органів управління системи авіаційного пошуку і рятування | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

21.06.2024
ІДУ НД ЦЗ

Завершено підвищення кваліфікації персоналу органів управління системи авіаційного пошуку і рятування

 

У період з 10 по 21 червня 2024 року в ІДУ НД ЦЗ було проведено навчання слухачів за програмою підвищення кваліфікації персоналу органів управління системи авіаційного пошуку і рятування державного та регіонального рівня. Категорія слухачів – фахівці, посадові обов’язки яких пов’язані з організацією та координацією заходів з авіаційного пошуку і рятування в авіаційному районі пошуку і рятування України за встановленими правилами та процедурами.

Слухачі успішно виконали програму навчання, пройшли вхідне та вихідне тестування, на якісному рівні підготували випускні роботи.

По закінченню навчання, у ході проведення круглого столу, слухачами було відмічено, що навчання було спрямовано на приведення у відповідність вимогам професійної кваліфікації підготовку фахівців, що залучаються до організації та проведення заходів з авіаційного пошуку і рятування.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10